22жовтня2021

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Чемпіонат, присвячений 267-ій річниці заснування Кропивницького, визначив найкращих (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

34685 1200x800 2

На базі факультету фізичного виховання ЦДПУ імені Володимира Винниченка завершився чемпіонат міста з гімнастики художньої.

34691 1200x800 2

Участь у змаганнях, присвячених 267-ій річниці заснування Кропивницького, взяли понад сотня грацій.

Учасників та гостей привітали ректор педагогічного університету Євген Соболь, декан факультету фізичного виховання Анатолій Турчак і начальник управління молоді та спорту Кропивницької міської ради Вячеслав Гурський.

34689 1200x800 2

У турнірі особливо відзначилися вихованки КДЮСШ №3: за програмою кандидатів у майстри спорту золоту медаль завоювала Дар’я Савенко, а її одноклубниця Анастасія Скидан стала бронзовою призеркою. За програмою спортсменів третього розряду срібною призеркою стала Марія Воленко, “бронзу” ж виборола Анна Яровенко.