29січня2022

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Спецпризначенці Кропивницького приймають вітання з днем народження

СУСПІЛЬСТВО

Спецпризначенці Кропивницького приймають вітання з днем народження

Сьогодні, 4 жовтня, 3-ій окремий полк спеціального призначення імені Святослава Хороброго приймає вітання із 59-ю річницею від дня заснування.

04 4 1

«З днем народження, рідна трієчка! Пишаюся вами безмежно і дякую! Завжди тільки Перемоги!!!», – повідомила кропивницька волонтерка Оксана Червоная.

Для тих, хто щодня ризикує своїм життям заради сонячного і вільного неба України, від самого ранку звучать слова подяки та побажання міцного здоров’я від відомих журналістів, співаків, акторів, блогерів  та представників влади.

«Переконаний, що абсолютно всі містяни пишаються нашими спецпризначенцями і довіряють їм. Довіряють свій спокій та мирне життя. Низький уклін вам, безстрашні, невтомні та віддані рідній країні «кіборги». Я завжди допомагав і допомагатиму нашим воїнам. Щиро вдячний усім землякам, які підтримують цю почесну місію. Шановні наші, прийміть сердечні слова вдячності за вашу силу духу. Ви живе свідчення того, що ми – незламна нація. Повертайтесь із успішних завдань завжди живими і здоровими до своїх родин!» ,зазначив міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

«Ви дозволяєте нам в мирних містах жити, насолоджуватися усмішками наших дітей, щастям, ранками, кавою. Все це завдяки вам. Бережіть себе. Професія військового користується не такою повагою, як би мені хотілося, у суспільства і у влади, але знайте: чимало з українців – і це мільйони, подумки щовечора дякують вам за спокій», – вітає  журналістка, громадська діячка, блогерка Яніна Соколова.