22жовтня2021

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО На Кіровоградщині податківці сприяють підвищенню заробітної плати працівникам

СУСПІЛЬСТВО

На Кіровоградщині податківці сприяють підвищенню заробітної плати працівникам

11 7На засіданнях комісій при ОТГ області протягом січня-вересня нинішнього року з питання підвищення рівня виплати заробітної плати заслухано керівників 353 підприємств, у тому числі: 3 – підпорядковані міністерству охорони здоров’я, 4 – міністерству освіти та науки, 3 – підприємства державного сектору економіки та 343 – підприємств комерційних структур.

У результаті вжитих заходів підвищено рівень виплати заробітної плати на 351 підприємстві, за рахунок чого до бюджету додатково надійшло майже 22 млн грн податку на доходи фізичних осіб, 1,8 млн грн військового збору та 26,8 млн грн єдиного соціального внеску. Про це повідомили в управлінні податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Кіровоградській області,

Проведено індивідуальну роботу (співбесіди, направлення листів, заслуховування робочими групами) із керівниками 323 підприємств. У результаті вжитих заходів підвищено рівень виплати заробітної плати на 322 підприємствах, за рахунок чого до бюджету додатково надійшло 482,9 тис. грн податку на доходи фізичних осіб, 40,2 тис. грн військового збору та 590,2 тис. грн єдиного соціального внеску.