22жовтня2021

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Соціально-відповідальний бізнес долучиться до озеленення Кропивницького

СУСПІЛЬСТВО

Соціально-відповідальний бізнес долучиться до озеленення Кропивницького

1549186068 rm7bl9colfffog575c55.r695x430

Клени, липи, тополі, дуби висадять у Кропивницькому під час щорічної акції, що вже стала традицією, яку підтримує соціально-відповідальний бізнес.

Про деталі цієї акції йшлося вчора, 12 жовтня, під час брифінгу в міській раді заступника міського голови Олександра Вергуна, директора КП “Благоустрій” Віктора Луценка та представниць компанії “Вересень плюс” – Альони Язикової, директора маркету мережі магазинів “Файно Маркет” та Олени Рожкової, експерта із соціального маркетингу, співзасновниці ГО “Асамблея культурного обміну України”.

- Ми завжди готові підтримувати ініціативи від бізнесу на користь громади і це варто сприймати не  як рекламу, а як заходи з поліпшення умов життя містян. Приємно відзначити той факт, що ми висаджуватимемо близько 500 дерев, і до нас приєднується “Вересень плюс”, – вони приймають естафету від підприємств, які у минулих роках висаджували дерева", –наголосив Олександр Вергун.

Де саме і які дерева будуть висаджені  інформував Віктор Луценко.

"Між ТОВ “Вересень плюс” та КП “Благоустрій” тривали перемовини про співпрацю ще з весни і вже наприкінці літа ми підписали договір про висадження 100 дерев: 50 саджанців лип будуть висаджені по вулиці Велика Пермська. Ще  50 саджанців тополі сріблястої - по вулиці Бобринецький шлях, – зазначив  Віктор Луценко. –  Важливо, що зазначений вид тополі не виділяє пух, тому побажання містян, які страждають від  алергій, були враховані".

Користуючись нагодою, директор КП “Благоустрій” закликав усіх охочих приєднуватися до акції. Очолюване ним підприємство готове надавати посадковий матеріал, а потім доглядати за рослинами.

За словами Віктора Луценка, дерева почнуть саджати, щойно вони скинуть листя: “Для нас важливо висадити саджанці в правильний агрономічний період”.

І Альона Язикова, і Олена Рожкова відзначили підтримку з боку міської влади ініціатив соціально активного бізнесу, до того ж для мережі “Файно Маркет” екологічна тема не нова, вони вже реалізували смарт-гру із мобільним застосунком про сортування сміття. За словами представниць “Вересень плюс”, підприємство готове до подальшої співпраці.