05грудня2021

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Кіровоградський рибоохоронний патруль та користувач водойми передали гостинці дітям та безпритульним

СУСПІЛЬСТВО

Кіровоградський рибоохоронний патруль та користувач водойми передали гостинці дітям та безпритульним

260227779 414798833448228 1628224366944836329 n 

Учора, 23 листопада, головний державний інспектор Кіровоградського рибоохоронного патруля Олександр Яковенко спільно з користувачем водойми Євгеном Глущенко відвезли 20 кг свіжої риби в дитячий будинок «Наш дім» та 40 кг в притулок «Дім Милосердя».

Коропа зловили вночі в селі Назарівка Соколівської територіальної громади. На неї зробили експертизу регіональної державної лабораторії Держспоживслужби.

У притулку «Дім Милосердя» рибу приготували на вечерю та заморозили для приготування недільних благодійних обідів для безпритульних. Нині там перебувають жінка з трьома дітьми, які постраждали від насилля, породілля з грудною дитиною, жінка, яка втратила зір та чекає операційного втручання, інші люди, яким необхідне тимчасове житло. На благодійний обід планують зварити рибний суп.

У дитячому будинку, де нині перебуває 16 дітей, частину коропів запекли на вечерю, залишок – заморозили.

«Сьогодні спільно з орендарем водойми ми зробили гарну справу. Ця ініціатива має бути прикладом і для інших користувачів, адже кожен із нас має нести соціальну відповідальність та допомагати тим, хто цього потребує», – наголосив начальник управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Кіровоградській області Вячеслав Грибенко.

Водночас інспектор патруля з вихованцями «Нашого дому» домовилися про спеціальний майстерклас із риболовлі та при теплій погоді виїзд на природу.