29січня2022

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Багатофункціональна соляна кімната запрацювала в кропивницькому центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю

СУСПІЛЬСТВО

Багатофункціональна соляна кімната запрацювала в кропивницькому центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю

36072 1200x800 2

У центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю презентували кімнату галотерапії.

27611cbdbe2cbd3a

До заходу долучилися заступники Кропивницького міського голови Сергій Колодяжний і Михайло Бєжан, голова Фортечної районної ради Віктор Закаблуковський, директорка департаменту соціальної політики міської ради Юлія Вовк.  

"Від імені міського голови Андрія Райковича вітаю колектив центру з втіленням цією чудової ініціативи. Реалізація такого проєкту – дійсно велике досягнення. Галотерапія є, зокрема, одним із дієвих інструментів профілактики вірусних інфекцій, що як ніколи актуально у наш час", – зазначив Сергій Колодяжний.

Михайло Бєжан подякував ініціаторам проєкту, насамперед, очільниці центру Лілії Місюні. 

Як розповіла директорка, для дітей з інвалідністю процедури, які сприяють зміцненню імунітету, є украй важливими. Окрім цього, призначенням соляної кімнати є лікування та профілактика захворювань дихальних шляхів та шкіри, алергій, психоемоційних розладів.   

Юлія Вовк вручила працівникам центру подяки департаменту і передала дітям солодкі подарунки від міської влади.

Відбувся також благодійний ярмарок, на якому були представлені роботи юних відвідувачів центру.

А творчим подарунком для учасників свята стала пісня у виконанні його вихованця Дмитра Гордієнка.