24квітня2024

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Квіти та подарунки від влади: у Кропивницькому дякували волонтерам (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

Квіти та подарунки від влади: у Кропивницькому дякували волонтерам (ФОТО)

36257 1200x800 2

Сьогодні, 6 грудня, секретар Кропивницької міської ради Олег Колюка привітав волонтерок обласного центру з Міжнародним днем волонтера, що відзначався напередодні.

36254 368x264 2На зустріч до посадовця завітали Лілія Місюня, директорка КЗ «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю», співзасновниці благодійної організації «Міжнародній благодійний фонд «Янгол життя» Ольга Присяжнюк та Наталія Селецька, а також Людмила Шукрута, очільниця Кіровоградської обласної організації матерів дітей-інвалідів та інвалідів «Серце матері», поінформували у пресслужбі міськради.

Зустріч пройшла у невимушеній дружній атмосфері, Олег Колюка передав волонтерам щирі вітання і від міського голови Андрія Райковича.

"Вдячні вам за те добро, надію та увагу, які ви віддаєте людям. Міцного здоров'я вам, витримки, сил підтримки, і нехай сторицею повертається добро, яке ви безкорисливо віддаєте іншим", – зазначив секретар міської ради.

Волонтерки отримали квіти і подарунки від міської влади.

Користуючись нагодою, вони розповіли про участь організацій, які вони представляють, у міжнародній благодійній акції «Щедрий вівторок». Особлива увага при цьому  приділяється залученню школярів до добрих справ, і діти радо та з розумінням жертвують свої кишенькові гроші чи приносять власні іграшки на благодійність.

Олег Колюка звернув увагу, що у міській раді відновив роботу комітет доступності, робота якого не зводиться лише до вирішення вузького кола питань щодо  безбар'єрності.