25травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Олександр Трепак, який служив у кропивницькому полку спецпризначення, отримав звання бригадного генерала

СУСПІЛЬСТВО

Олександр Трепак, який служив у кропивницькому полку спецпризначення, отримав звання бригадного генерала

trepak1

Військове звання бригадного генерала присвоєно полковнику Олександру Трепаку – начальнику штабу – заступнику командувача Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.

Відповідний указ президент України Володимир Зеленський підписав учора, 6 грудня.

До листопада минулого року Герой України Олександр Трепак служив на посаді командира легендарного 3-ого полку ім. Князя Святослава Хороброго.

"Вітаємо воїна, який для батьох став справжнім учителем і взірцем, із присвоєнням військового звання", – зазначила після оприлюднення президентського указу волонтерка Оксана Червоная.

Довідково: У межах урочистостей з нагоди 30-ої річниці Збройних сил України президент Володимир Зеленський на площі Свободи у Харкові взяв участь у передачі озброєння та військової техніки військовим частинам у регіонах України.

Крім того глава держави узяв участь у церемонії присвоєння вищих військових звань та почесних найменувань, а також вручення бойових прапорів військовим частинам ЗСУ.

Читайте також: Чому Герой України Олександр Трепак попрощався з бойовим прапором полку спецпризначення

30 постатей незалежності вшанували у Кропивницькому