24жовтня2025

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Підприємства Кіровоградщини, що безкоштовно приймали внутрішньо-переміщених осіб, отримають компенсацію за комунальні послуги

СУСПІЛЬСТВО

Підприємства Кіровоградщини, що безкоштовно приймали внутрішньо-переміщених осіб, отримають компенсацію за комунальні послуги

be183841 b9ca 4545 adbc ec1efaf9d06a

Алгоритм компенсаційних виплат врегульовано Постановою Кабміну №261 від 11 березня цього року.

Про це під час апаратної наради повідомила директорка департаменту ЖКГ ОВА Ольга Довжук.

«Постанова передбачає компенсацію місцевим бюджетам на оплату комунальних послуг там, де в комунальних закладах розміщувалися внутрішньо переміщені особи. Але звертаю увагу, компенсація здійснюється у випадку, якщо розміщення таких осіб було безкоштовним. Відшкодовуються усі види житлово-комунальних послуг, які визначені Законом України. В тому числі – розподіл газу та електричної енергії. Комунальним закладам буде необхідно оплатити за ці послуги до 20 квітня», – зазначила посадовиця.

Директорка департаменту пояснила, що після оплати послуг ЖКГ, комунальний заклад має подати копію платіжного доручення, за якими вони сплатили, до органу місцевого самоврядування.

«Далі необхідно буде сформувати пакети документів, щоб надіслати до департаменту житлово-комунального господарства, яке в подальшому направить впродовж двох днів загальний пакет документів від області до Міністерства розвитку громад та територій України», – пояснила пані Довжук.

Читайте також: