25лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Цьогоріч максимально спростили вступ до коледжів, – Кіровоградська ОДА

СУСПІЛЬСТВО

Цьогоріч максимально спростили вступ до коледжів, – Кіровоградська ОДА

10.r695x430 

У Міністерстві освіти і науки України затвердили порядок вступної кампанії в заклади фахової прередвищої освіти (коледжі).

Як повідомили у департаменті освіти та науки Кіровоградської ОДА, вступ до таких закладів цього року максимально спрощено.

«Важливим елементом вступної кампанії є надання можливості вступникам подавати заяви в електронній формі. Тепер не тільки особи, які вступають на базі повної загальної середньої освіти, але й ті, хто планує вступ на основі базової середньої освіти, можуть подати документи за допомогою електронних кабінетів. Цим можуть скористатися і вступники, які перебувають за межами України», – зазначили у департаменті.

Фахівці департаменту додали, що для вступу на державну форму абітурієнтам необхідно буде скласти індивідуальну усну співбесіду або творчий конкурс, який проводять в один етап, та подати мотиваційний лист.

Вступникам, які бажають навчатися за контрактом, достатньо подати необхідні документи та мотиваційний лист. Мотиваційний лист розглядається приймальною комісією закладу і використовується лише для складання рейтингового списку вступників. А виставлення балів за такі листи не передбачено.

За бажанням вступники також можуть замість проходження індивідуальної усної співбесіди подавати сертифікати національного мультипредметного тесту або зовнішнього незалежного оцінювання 2019-2021 років.

Читайте також: