СУСПІЛЬСТВО
Керівник Кіровоградської ОВА закликав повернути юним громадянам області відчуття дитинства
- Останнє оновлення: 30 травня 2022

Начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович поставив завдання керівникам громад та територій грамотно та цікаво організувати День захисту дітей, що його традиційно відзначають 1 червня.
Про це повідомили в пресслужбі ОВА.
"Прошу усіх вас підійти до цього питання по-батьківському. Зараз, коли Україна відстоює свою свободу і незалежність, всі ми живемо у напрузі. Дітям теж надзвичайно складно. Давайте повернемо їм відчуття дитинства", – закликав Андрій Райкович.
Очільник Кіровоградщини поставив також чітке завдання - професійно пропрацювати питання літнього відпочинку школярів. Дозвілля має бути ефективним, корисним та безпечним. У цей процес обов’язково залучатимуть дітей ВПО, яких на території області вже проживає понад 23 тисячі.
Ще одне доручення керівника адміністрації – розпочати підготовку до нового навчального року, яка повинна включити всі складові: від безпекових питань до харчування дітей там, де навчальний процес відбуватиметься офлайн.
