03жовтня2023

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Обласна влада передала подарунки вихованцям будинку-інтернату (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

Обласна влада передала подарунки вихованцям будинку-інтернату (ФОТО)

ec6e6874 3fa6 475f 8207 772485808cab

Радниця керівника обласної ОВА Галина Пастух привітала вихованців Знам’янського будинку-інтернату з Днем захисту дітей.

У будинку-інтернаті, інформує пресслужба ОДА, постійно проживають діти віком від 4 до 18 років з вадами фізичного та розумового розвитку й психічними розладами, які потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування, освітніх та реабілітаційних послуг.

«Діти – майбутнє нашої держави, яка формується сьогодні і переживає надважкі часи. Це свято важливе не лише для дітей, а й для нас, дорослих. Саме ми формуємо умови для гідного життя дитини, ми відповідальні за те, в якій країні вони житимуть», – акцентувала Галина Пастух.

Посадовиця оглянула умови, в яких проживають та проходять реабілітацію діти, поспілкувалась з працівниками закладу, а також вручила подарунки вихованцям інтернату.

27ec62ef 97c4 471a 88ba 1707c811f858

Як повідомила директорка закладу Тетяна Валько, через початок повномасштабних бойових дій в Україні, за сприяння Національної сервісної служби України, 29 дітей та осіб з інвалідністю евакуйовано до міста Краснобуд Люблінського воєводства Польщі.

Разом із тим, до Знам’янського будинку-інтернату прийнято 50 вихованців та підопічних Богодухівського дитячого будинку-інтернату Харківської області.