17серпня2022

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Веслувальники з Кіровоградщини вибороли чотири медалі престижних змагань (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

Веслувальники з Кіровоградщини вибороли чотири медалі престижних змагань (ФОТО)

f7d7019b 596a 4605 940f f9c5837311bb

Результативно завершився чемпіонат України з веслування на байдарках і каное з марафону для спортсменів із Кіровоградщини.

Це перший чемпіонат України з веслування на байдарках і каное у 2022 році. Він проходив з 28 червня по 1 липня у Вінниці, повідомив виконувач обов'язків начальника управління молоді та спорту Кіровоградської ОВА Андрій Щетина.

Кіровоградську область представляли спортсмени ОШВСМ Валерій Рябов та Наталія Озерянська (тренери-викладачі Рябов Валерій Іванович та Котова Галина Леонтіївна).

Своїми виступамиспортсмени поповнили медальну скарбничку області чотирма нагородами: Наталія Озерянська в каное-одиночці на дистанції 15,4 км серед жінок зайняла 3 місце, а Валерій Рябов піднімався на найвищу сходинку тричі, в категорії чоловіків в байдарці – одиночці 3,4 км -15.26,08, байдарці-одиночці 29,8 км - 2.23.53,00 та в байдарці-двійці 29,8 км - 2.15.25,00.

Виступаючи на марафонських дистанціях (з 2015 року) Валерій став чотирнадцятиразовим чемпіоном України. А головні старти у Валерія Рябова попереду – це 7-17 липня Всесвітні ігри у м. Бірмінгемі (США) та наприкінці місяця чемпіонат Європи в Данії.