27травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Співробітників провідного кропивницького університету знову піймали "на гарячому" (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

Співробітників провідного кропивницького університету знову піймали "на гарячому" (ФОТО)

 296778094 354558646867205 5935851651550509101 n

Оперативники СБУ затримали «на гарячому» заступника декана одного з факультетів та старшого викладача ЛА НАУ, які вимагали та одержали неправомірну вигоду у розмірі 45 000 гривень від студента.

Останній віддав хабар за безперешкодну здачу предметів академічної різниці та подальшого одержання диплому бакалавра, інформують в СБУ області.

У ході слідства також встановлено, що вказана злочинна діяльність була налагоджена викладачами на системній основі. Відомо, що з початку поточного року послугами зловмисників встигли скористатися понад 30 студентів.

Найближчим часом вказаним особам буде повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 КК України, та обрані запобіжні заходи.

Викриття протиправної діяльності проводилось Управлінням СБ України в Кіровоградській області, спільно з СУ ГУНП в Кіровоградській області, за процесуального керівництва Кіровоградської обласної прокуратури.

Довідково:  за останні півтора роки співробітники УСБУ в Кіровоградській області вчетверте викрили керівництво університету на корупційній діяльності. Так, нами було затримано начальника ЛА НАУ, начальника Льотного училища Академії, декана одного з факультетів та начальника відділу вказаного учбового закладу. Всіх підозрюваних відсторонено або звільнено з посад, повідомлені підозри, ведеться слідство.

Читайте також: Підозрюваному у хабарництві працівнику кропивницького вишу обрали запобіжний захід

Піймали та задокументували: у хабарництві підозрюють посадовця кропивницької академії