17серпня2022

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Міжнародні організації і надалі допомагатимуть продовольством переселенцям на Кіровоградщині

СУСПІЛЬСТВО

Міжнародні організації і надалі допомагатимуть продовольством переселенцям на Кіровоградщині

297765996 134629102600220 448419373677242333 n

Розміщення та забезпечення усім необхідним людей, які прибувають евакуаційними потягами з Донеччини, –  нині одне основних завдань на Кіровоградщині.

Про це йшлося сьогодні, 5 серпня, в ОВА під час робочої зустрічі з представниками громадських та міжнародних організацій: офісу управління гуманітарними справами ООН, представництва Дитячого фонду ООН UNICEF, «АКТЕД», Товариства Червоного хреста України, «Лікарі без кордонів», «World Central Kitchen», «Десяте квітня», УВКБ ООН, «INTERSOS» та Міжнародної організації з міграції. Саме їхні представники допомагають внутрішньо переміщеним особам в області.

Радниця патронатної служби апарату ОВА Галина Пастух повідомила, що якісна організація приймальних пунктів та процес розміщення ВПО у громадах області – серед пріоритетних.

Ниніі Кіровоградщина потребує допомоги від міжнародних організацій у трьох напрямках: продовольчої допомоги, яка надається людям, які щойно прибули на вокзали та у місцях компактного проживання; організації гідних умов для проживання та засобів гігієни в місцях компактного проживання, і проведення ремонтних робіт у цих місцях.

Представники міжнародних організацій запевнили, що продовжуватимуть надавати різнопланові гуманітарні вантажі завдяки якісній співпраці та координації з обласним штабом.

Читайте також: До Кропивницького прибули евакуйовані жителі Донеччини 

Евакуація з гарячих точок на Кіровоградщину триває