23липня2024

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Голова Кіровоградської облради виставив на благодійний аукціон боксерську рукавицю з автографом (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

Голова Кіровоградської облради виставив на благодійний аукціон боксерську рукавицю з автографом (ФОТО)

299775307 438065478355611 7163645305602596202 n

Сувенірну  відомого українського боксера, чемпіона світу Олександра Усика виставив на благодійний аукціон «Разом до перемоги» голова Кіровоградської обласної ради.

Ініціював аукціон Музей мистецтв у Кропивницькому задля збору коштів на потреби Збройних Сил України.

Боксерську рукавицю, висотою 62 сантиметри і завширшки 37 сантиметрів голові обласної ради зі своїм автографом Олександр Усик подарував Сергію  Шульзі торік улітку під час турніру з боксу пам‘яті заслуженого тренера України Віктора Звєрєва в Кропивницькому.

«Багато знайомих після цього зверталися до мене з проханням викупити боксерську рукавицю, але я тоді сказав, що виставлю її на Великодній благодійний аукціон, який традиційно влаштовує Музей мистецтв. Цьогоріч через війну цей аукціон не проводили. Тож щойно дізнався, що відбудеться аукціон задля збору коштів на потреби ЗСУ, одразу вирішив долучитися. Закликаю всіх, хто полював на рукавицю з автографом чемпіона, позмагатися за неї гривнею. Сподіваюся, організаторам удасться виручити солідну суму», – прокоментував Сергій Шульга.

Раніше директорка Музею мистецтв Тетяна Ткаченко звернулася до охочих узяти участь в аукціоні повідомити про своє бажання їй особисто, або за посиланням у Facebook ().