02жовтня2022

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Власники зруйнованого ракетним ударом будинку отримають грошову допомогу від Кропивницької міської ради

СУСПІЛЬСТВО

Власники зруйнованого ракетним ударом будинку отримають грошову допомогу від Кропивницької міської ради

295700285 427212682782042 7116972346407458629 n 

Власники будинку, який зазнав руйнувань внаслідок ракетного удару по Кропивницькому, що стався 23 липня, отримають грошову допомогу від міської ради.

Про це, за інформацією пресслужби міської ради, повідомив заступник начальника юридичного управління Кропивницької міської ради Дмитро Татарко.

"Фахівці відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради спільно з відповідними підрозділами обласної військової адміністрації провели попереднє обстеження пошкодженого будинку, склали відповідний акт і рекомендували провести технічне обстеження ступеня пошкодження будинку відповідно до нормативних документів. На замовлення управління капітального будівництва проведено обстеження та складено відповідний акт, у якому зазначено, що опорні конструкції цього будинку зазнали пошкоджень до 79%. На сьогоднішній день у зв’язку з російською агресією у державі не визначено механізм компенсації, проте, за дорученням заступника міського голови Олександра Мосіна, фахівці юридичного управління розробляють механізм порядку надання грошової допомоги постраждалим жителям. Кропивницька міська рада вже має досвід надання такої допомоги, коли у 2020 році буревій пошкодив приватні будинки у мікрорайонах Лелеківки та Старої Балашівки. Сподіваюся, що грошову допомогу мешканці зруйнованого будинку отримають у найкоротші терміни", – повідомив Дмитро Татарко.

Зараз виконавчі органи визначають розмір допомоги, порядок звернення особи, необхідні документи. Поки суму допомоги не називають, але це буде суттєва підтримка постраждалих кропивничан, зазначив посадовець.