29лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Кропивницька молодь через участь у програмі від ЮНІСЕФ може створити власні проєкти 

СУСПІЛЬСТВО

Кропивницька молодь через участь у програмі від ЮНІСЕФ може створити власні проєкти 

301795625 116095637874501 8865688471734403233 n

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з ГО "СКЦ "Задзеркалля" відкриває конкурсний набір на інноваційну програму для молоді UPSHIFT.

Програма надає підліткам та молоді можливість створити власні інноваційні проекти, отримати фінансування на їхнє впровадження на суму до 75 тис. гривень, а також опанувати корисні навички й стати справжніми супергероями змін.

Програма UPSHIFT від ЮНІСЕФ – це креативний простір, де підлітки та молодь можуть проявляти себе, пропонувати інноваційні підходи до вирішення проблем та тестувати їхню ефективність. Для участі у програмі не потрібно мати вже готове рішення - командам достатньо визначити, яка проблема є нагальною для їхньої громади, а під час тренінгів вони зможуть експериментувати та шукати шляхи вирішення цієї проблеми. Учасники UPSHIFT отримують сучасні навички 21 століття, які вони зможуть використовувати й надалі у своєму професійному житті.

Цей набір на UPSHIFT – тематичний. Він присвячений темі навчання та отримав назву “Спільно до навчання”. Останні декілька років освітній процес в Україні значно ускладнився через пандемію COVID-19, а потім і через воєнні дії. UPSHIFT пропонує підліткам та молоді пошукати відповіді на актуальні виклики в освітньому процесі. Програма заохочує потенційних учасників подавати свої ідеї про те, як зробити процес навчання школярів та студентів у громадах більш безпечним, цікавим та якісним.

До участі в UPSHIFT запрошуються команди з Кіровоградської області з 3-5 учасників віком від 14 до 24 років.

Більше інформації та форму для реєстрації можна знайти за посиланням: https://forms.gle/ry93mzKyrMYLuoZz6

Дедлайн: 9 вересня 2022 року.

У Кіровоградській області планують провести 10 наборів на UPSHIFT у період зі серпня 2022 року до кінця лютого 2023 року та підтримати фінансово 100 молодіжних проєктів.