02жовтня2022

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Кропивницький – приваблива туристична територія (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

Кропивницький – приваблива туристична територія (ФОТО)

307741744 465215255648451 5491957382993711905 n

Управління культури і туризму Кропивницької міської ради спільно з видавництвом «РАНОК» завершили роботу над проєктом «Гайда до Кропивницького!».

Проєкт передбачав розробку та випуск блоку друкованого видання для дозвілля дітей у серії книг-розмальовок «Подорож з олівцями», інформує пресслужба міської ради.

Серія видань «Подорож з олівцями» реалізована раніше у 4 великих містах України – Харкові, Одесі, Києві та Львові, а тепер і у Кропивницькому.

Над проєктом працювали близько року, попри обстріли та пошкодження власного логістичного центру у Харкові, видавництво завершило роботу над виданням та вже доставило 1000 примірників «Гайда до Кропивницького!». Згодом книжечки можна буде придбати на сайті видавництва, у мережах супермаркетів та місцевих книгарнях.

Проєкт спрямований на популяризацію Кропивницького як привабливої туристичної території та для зацікавлення дитячої аудиторії вивчати рідне місто. У книжечці на малечу чекає яскрава та весела мандрівка Кропивницьким, що вабить своєю архітектурою, затишними вуличками та цікавою історією. Її сторінки можна не лише розмальовувати, а й прикрашати сторінки наліпками та виконувати цікаві захопливі завдання.