02жовтня2022

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Депутати Кіровоградської обласної ради прийняли 27 рішень

СУСПІЛЬСТВО

Депутати Кіровоградської обласної ради прийняли 27 рішень

6a968df0 30c6 4d54 9f41 0b89408a2825

Сьогодні, 20 вересня, відбулася чергова сесія Кіровоградської обласної ради.

У засіданні тринадцятої сесії взяли участь голова обласної військової адміністрації Андрій Райкович та його заступники, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, інформує пресслужба ОВА.

До сесійної зали прибули 44 депутати. Обласні обранці розглянули 27 питань порядку денного та прийняли 27 рішень. Зокрема, одноголосно проголосували за створення заповідної зони на території пам’ятки  “Дуб Вартовий”, що на території Олександрійського району.

На початку пленарного засідання присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про захисників України, які віддали своє життя за незалежність та територіальну цілісність нашої країни. Традиційними для розгляду на сесії були депутатські запити. Основна частина питань порядку денного сесії стосувалася врегулювання питань об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Кіровоградської області.

Так,  звернулися до голів територіальних громад області, депутатів всіх рівнів з проханням передбачити в бюджетах громад кошти на фінансову допомогу на опалення громадянам, які будуть її потребувати.