02жовтня2022

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Жителі проблемного кропивницького гуртожитку отримують ордери на житло

СУСПІЛЬСТВО

Жителі проблемного кропивницького гуртожитку отримують ордери на житло

308129848 467369595433017 8674797440216689587 n

Учора, 22 вересня, ще 22 мешканці гуртожитку по Університетському, 21, який рішенням Кропивницької міської ради передали у комунальну власність, отримали свої довгоочікувані ордери на власне житло.

Документи дозволять їм у подальшому нарешті реалізувати свої житлові права і приватизувати помешкання, зазначили в пресслужбі міської ради.

Вручила ордери керуюча справами виконавчого комітету міської ради Світлана Балакірєва.

"Ці ордери і для вас, і для нас – велика перемога. Значну роль у цій ситуації відіграла і принципова позиція Андрія Райковича, який зараз очолює обласну військову адміністрацію, адже саме він скерував виконавчі органи і мав волю боротися за відновлення справедливості. Робота продовжується, зокрема для юридичного управління міської ради, адже ще тривають суди по скасуванню арештів, накладених на майно", – наголосила пані Балакірєва.

Разом із тим, вона закликала мешканців гуртожитку дбати надалі не лише про свої квартири: “Нехай для вас стане спільною мета перетворити гуртожиток по Університетському з проблемного будинку, на зразковий!”

Люди дякували і не приховували той факт, що до останнього не вірили, що їх підтримають, і вся ця скандальна багаторічна історія, пов'язана із гуртожитком, дійде до свого логічного завершення з позитивним результатом для них.

У міській раді не випускають з поля зору ситуацію із гуртожитком і надалі — супровід у судах, де це потрібно, триває, більше того взялися за вирішення найнагальнішої проблеми багатоповерхівки: розпочали ремонт покрівлі.