25березня2023

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Студенти та старшокласники з Кіровоградщини можуть повчитися у єврошколі

СУСПІЛЬСТВО

Студенти та старшокласники з Кіровоградщини можуть повчитися у єврошколі

99 768x346 1

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір українських школярів та студентів для участі у EU Study Days (єврошколи)-2023.

До участі запрошують тих, хто поділяє європейські цінності, прагне дізнатися більше про Європейський Союз, а також знайти однодумців, з якими можна втілювати спільні ініціативи та разом створювати майбутнє України як європейської держави. Учасники прослухають лекції від провідних спікерів, серед яких дипломати й експерти з ЄС та України.

Формат єврошкіл передбачає активні дискусії та живе спілкування, а учасники отримають знання про Євросоюз та відносини між Україною та ЄС.

Кінцева дата подачі заявок: 6 березня 2023, 20:00

Коли відбуватиметься навчання?

Навчання проходитиме з 15 березня по 31 травня 2023 року.

Хто може подавати заявку?

  • Учні середніх шкіл, ліцеїв, гімназій, які здобувають середню освіту (9-11 класи).
  • Студенти магістратури, або останнього курсу бакалаврату українських ЗВО денної форми навчання та аспіранти будь-якої форми навчання.

Що чекає на учасників EU Study Days?

  • Нові знання про ЄС.

Програма складається з 10 навчальних модулів, які включають відеолекції та презентації від українських та європейських експертів, онлайн вебінари за участю експертів та інтерактивні заняття – відкриті дискусії, творчі майстерні, дебати тощо.

  • Можливість реалізувати власний мініпроєкт.

Проєктна діяльність є однією з важливих складових навчання у Єврошколі. Студенти та аспіранти матимуть можливість втілити у життя власний проєкт, направлений на поширення інформації про цінності та політики ЄС.

  • Сертифікат про проходження курсу.

Сертифікати міститимуть інформацію про тривалість навчання, кількість годин та перелік модулів, а для учасників-студентів – кількість кредитів ЄКТС.

  • Можливість взяти участь в очній літній або зимовій школах.

20 найактивніших та найуспішніших учасників з числа студентів та школярів візьмуть участь у літній чи зимовій офлайн школі, які відбудуться на базі одного з закладів вищої освіти України.

Як стати учасником?

  • Заповнити заявку:

Посилання на заявку для школярів: http://surl.li/enzaw

Посилання на заявку для студентів та аспірантів: http://surl.li/enzag

  • У разі успішного проходження конкурсу за заявками пройти онлайнтестування на платформі https://www.eustudydays.in.ua/

Детальніше:

Оголошення представництва ЄС в Україні:

https://www.facebook.com/EUDelegationUkraine/posts/pfbid02DzkVN94vmB7TtUnzJBEjCGLtz7iPWs1aiXLMSveeVCfvJdReEj967fUu89P1hYuhl

Більше інформації про програму на сторінці проєкту:

https://www.eustudydays.in.ua/2023/01/25/novyj-nabir-shkolyariv-ta-studentiv-na-uchast-u-eu-study-days-yevroshkoly-2023/