18квітня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Як жителям Кіровоградщини отримати допомогу від чеської гуманітарної організації

СУСПІЛЬСТВО

Як жителям Кіровоградщини отримати допомогу від чеської гуманітарної організації

346

Виплати фінансової допомоги від чеської гуманітарної організації «Людина в біді» розпочинають у ПриватБанку.

Програма багатоцільової грошової допомоги, зазначили у відомчій пресслужбі, охоплює вимушено переміщених осіб з зони бойових дій, осіб, які втратили або у яких пошкоджено житло, осіб, які проживають поблизу лінії фронту та осіб, які надають прихисток для ВПО.

"Сума допомоги становить 2220 гивень на одну особу і надаватиметься одним траншем протягом трьох місяців до липня 2023 року.. Виплата допомоги буде здійснюватися на банківську картку, що зареєстрована в Мінсоцполітики через платіжну систему PrivatMoney", – пояснили в банку.

Якщо немає зареєстрованої банківської картки або не вірно вказано реквізити, клієнт отримує смс повідомлення з контрольним номером переказу PrivatMoney. Допомогу через платіжну систему PrivatMoney з контрольним номером можна отримати в Приват24, ТСО, банкоматі у відділенні ПриватБанку чи за телефоном 3700 – на картку ПриватБанку.

З додатковими питаннями щодо програми можна зателефонувати на гарячу лінію організації «Людина в біді» 0 800 210 174 або написати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Довідково: Чеська гуманітарна організація «Людина в біді» (People in Need) почала свою роботу в Україні у 2003 році та розгорнула проекти у 23 областях України з початком повномасштабного вторгнення у лютому 2022. «Людина в біді» допомагає постраждалим від війни, надаючи необхідні продовольчі та промислові товари, засоби гігієни, допомагає у відновленні житла, надає психосоціальну підтримку та грошову допомогу.