18квітня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО На Кіровоградщині можна долучитися до штурмових бригад Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби

СУСПІЛЬСТВО

На Кіровоградщині можна долучитися до штурмових бригад Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби

4a7398a4 6f56 4616 9129 d48bfabab589

Жителі Кіровоградщини можуть долучитися до восьми штурмових бригад. Аби посилити українські сили оборони саме у наступальних діях зі звільнення усіх окупованих територій високомотивованими воїнами, держава розпочинає національну кампанію з рекрутингу.

«Гвардія наступу» – це не мобілізація, а суто добровільний набір, наголошують у пресслужбі обласної військової адміністрації.

Кампанія спрямована винятково на найм вмотивованих людей, які добровільно записуються до тих бригад, що найкраще пасують їм за ідеологією та цінностями.

Для підготовки новостворених бригад запланована кількамісячна інтенсивна підготовка із наступним бойовим злагодженням нових підрозділів.

Щоб долучитися до лав «Гвардії наступу», необхідно прийти до ЦНАПу та обрати бригаду, відповідно до мотивації та поглядів. Це може бути, наприклад, бригада Нацполіції «Лють». Є підрозділ прикордонників «Сталевий кордон». Шість бригад Нацгвардії – "Буревій", "Червона Калина", "Кара-Даг", "Рубіж", "Спартан", "Азов".

Нині такі заявки приймають у п’яти центрах надання адміністративних послуг області:

• Голованівськ, вул. Соборна, 44 Б;

• Знам'янка, вул. Михайла Грушевського, 17;

• Новоукраїнка, вул. Соборна, 55;

• Олександрія, просп. Соборний, 59;

• Кропивницький, вул. Архітектора Паученка, 41/26.

Також подати заявку можна через сайт (https://storm.mvs.gov.ua/) "Гвардії наступу".

Деталі – за посиланням на сайті ОВА.