25травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Кіровоградщина заявила про себе на молодіжному рівні у Європі (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

Кіровоградщина заявила про себе на молодіжному рівні у Європі (ФОТО)

335610454 1183847995649040 4100178670599257301 n

Радниця голови Кіровоградської обласної ради Сергія Шульги з молодіжних питань Дар‘я Сустрєтова очолила комітет ментального здоров‘я та добробуту в керівному органі молодіжної регіональної мережі (YRN) Асамблеї європейських регіонів.

Відповідне рішення делегати ухвалили сьогодні, 10 березня.

«Дякую усім за підтримку, що проголосували за мою кандидатуру! Це має велике значення не лише для мене, а й для Кіровоградщини. Адже наш регіон отримав можливість стати частиною великої молодіжної європейської команди», – прокоментувала Дар‘я Сустрєтова.

Також членом молодіжної регіональної мережі (YRN) Асамблеї європейських регіонів став радник голови Кіровоградської обласної ради Сергія Шульги з молодіжних питань Владислав Жабко.

«Молодіжна регіональна мережа Асамблеї європейських регіонів відновлює свою активну роботу. Ковід поставив на паузу діяльність організації. Сьогодні відбулися презентації кандидатів на керівні посади. Ми обрали раду, президію і голів тематичних комітетів. Вітаю Дар‘ю і радію, що Кіровоградщина заявила про себе на молодіжному рівні у Європі», – додав Владислав Жабко.

Під час виступу в YRN Дар‘я Сустрєтова розповіла про війну в Україні та презентувала ідею проєкту міжнародної соціально-психологічної платформи для молоді.