29вересня2023

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Жителів кропивницького будинку, де вибухнув газ, тимчасово поселять у готель (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

Жителів кропивницького будинку, де вибухнув газ, тимчасово поселять у готель (ФОТО)

1X4A2611

У дворі багатоповерхівки, де сьогодні, 23 березня, вибухнув газ, провели перше виїзне засідання міського штабу з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Зібралися під головуванням заступника міського голови Олександра Мосіна, зазначили в міськраді.

"На місці вибуху працює слідчо-оперативна група, вона з'ясовує причини вибуху, рятувальники обстежують місце пригоди. Після їхнього дозволу у постраждалі від вибуху квартири зайдуть спеціалісти ліцензованої проєктної організації, які проведуть експертизу будівельних конструкцій і дадуть висновок про ступінь їхнього ушкодження", – повідомив Олександр Мосін. 

Далі будівельники визначать схему проведення ремонтних робіт.

У результаті вибуху госпіталізовано 49-річного власника квартири, де стався вибух, він має опіки ніг і рук. Ще двом особам – чоловіку з дитиною – медичну допомогу надали на місці.

"Представники комунальних служб перекрили в під'їзді газ, електроенергію, воду. Після обстеження прийматиметься рішення про черговість під'єднання квартир до інженерних комунікацій, – зазначив Олександр Мосін. – Найбільше постраждали від вибуху вікна, у багатьох квартирах вони вибиті. Мешканцям, які проживають у будинку і які не мають, де переночувати, запропонують місця у готелі «Турист».

У дворі будинку у комунальному автобусі буде організовано роботу мобільного штабу. Там громадяни зможуть залишити заяви з вказанням необхідної допомоги, якої вони потребують.

Читайте також: