23липня2024

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Кропивницьких підприємців каратимуть за неохайність (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

Кропивницьких підприємців каратимуть за неохайність (ФОТО)

3484248 24981

Інспекція з благоустрою Кропивницької міської ради звертає увагу підприємців на зовнішній вигляд вивісок та реклами.

Велика частина їх, особливо в середмісті, не відповідає законним вимогам і псує естетичний вигляд вулиць. Деякі рекламні засоби встановлені самовільно, без дозволів на розміщення зовнішньої реклами відповідно статті 16 ЗУ "Про рекламу", зазначили в міськраді.

За неналежний вигляд вивісок підприємців притягуватимуть до адміністративної відповідальності. Про це повідомив начальник інспекції з благоустрою Олександр Брюховецький.

"Вивіски, відповідно до Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених ще у 2003 році, мають бути розміщені на зовнішній стороні будинку, будівлі або споруди не вище першого поверху або на поверсі, де розташовується власне чи надане у користування особі приміщення, – зауважив Олександр Брюховецький. – Вулиці Кропивницького повинні мати естетичний та привабливий вигляд, а рекламні засоби та вивіски, особливо на будівлях - пам'ятках архітектури, повинні сприяти покращенню візуальних якостей міського середовища"

Олександр Брюховецький закликав підприємців підтримувати санітарно-технічний стан та естетичний вигляд своїх вивісок.

"Звертаюся до підприємців, чиї вивіски не відповідають Типовим правилам розміщення реклами, у найкоротші терміни привести їх до належного вигляду. Інакше за самовільне розміщення зовнішньої реклами на вас чекає адміністративна відповідальність у вигляді штрафу від 850-1700 гривень", – наголосив очільник інспекції з благоустрою.