25червня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У кропивницькому суді розглядають справу щодо власності фермерського господарства «Прибузьке»

СУСПІЛЬСТВО

У кропивницькому суді розглядають справу щодо власності фермерського господарства «Прибузьке»

27 судСьогодні, у Ленінському суді Кропивницького розпочали розгляд правомірності дій нотаріуса, яка проводила угоду про зміну власника ФГ «Прибузьке».

Як уже інформували в ЗПУ, колишній власник фермерського господарства «Прибузьке», який віддав його за борги компанії Олександра Табалова, тепер заявляє про нібито рейдерство.

Два роки тому компанії  Mimier Trade S.A. та MMT Commodities, якими керував Ярослав Гордієнко, вчасно не розрахувалися за поставки олії перед компанією з групи «Формула Смаку» Олександра Табалова Coraleni Trading LTD. Сума боргу за двома контрактами сягала 6 045 000 доларів. У якості гарантії майбутнього погашення боргу Ярослав Гордієнко наполіг переоформити на Олександра Табалова своє фермерське господарство «Прибузьке». Угоду уклали 13 липня 2021 року. 

За два дні Гордієнко подав заяву до правоохоронних органів про начебто рейдерство. Нині він позивається до нотаріуса, яка переоформляла право власності.

«Своєї вини я не визнаю. Законність буде встановлена судом. Саме за справедливістю ми прийшли в суд», – зауважила пані нотаріус.

На засіданні 27 квітня визначили порядок дослідження доказів, які розглядатимуть у подальшому.