29вересня2023

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО До Кропивницького з концертом завітав оркестр ДСНС (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

До Кропивницького з концертом завітав оркестр ДСНС (ФОТО)

5

 

На Кіровоградщину у рамках туру містами України прибув оркестр Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

10

Учора, 16 травня, концерт відбувся в академічному музично-драматичному театрі ім. М. Л. Кропивницького в обласному центрі.

Багаторазові лауреати українських та міжнародних конкурсів піднімали бойовий дух рятувальників, поліцейських та військових Кіровоградського гарнізону, які завітали до концертної зали разом із сім’ями. Рідкісна нагода випадає нині нашим силовикам для сімейного дозвілля. Тож, цього дня оркестранти дарували насолоду своїм вдячним глядачам бездоганним виконанням чудових музичних творів.

У концертну програму увійшли найкращі українській та зарубіжні хіти у сучасній обробці майстрів своєї справи, а також кавер-версії найвідоміших творів минулого. Зал просто шаленів від неймовірної енергетики та потужної музичної феєрії, адже пісенні акорди зачепили живі струни душі кожного, хто відвідав цей неймовірно-дивовижний музичний вечір.

3

Від керівництва Головного управління ДСНС в області музиканти отримали квіти та сувеніри на згадку про Кіровоградщину.

Сьогодні творчий колектив вирушить до Олександрії, де на них з нетерпінням чекає глядацька аудиторія, аби розрадити душу піснею у талановитому виконанні справжніх віртуозів.

7

Читайте також: За мужність і відвагу: у Кропивницькому нагородили піротехніків, які повернулися з виконання бойових завдань