02грудня2023

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У Кіровоградській області набирають до піротехнічного підрозділу, навчають безкоштовно

СУСПІЛЬСТВО

У Кіровоградській області набирають до піротехнічного підрозділу, навчають безкоштовно

325200x800 1

За попередніми оцінками фахівців, нині понад третина нашої країни замінована та вважається однією з найзабрудненіших вибухонебезпечними предметами та залишками озброєння державою у світі.

З початком широкомасштабного наступу ворога значні території України потребують очищення від вибухонебезпечного металу, тож, роботи саперам додалося у кілька разів більше, аніж за усі минулі роки.

"Упродовж останнього року наші піротехніки неодноразово залучалися на знешкодження вибухонебезпечних предметів часів минулих війн та сучасних боєприпасів на територіях Кіровоградської,Черкаської, Чернігівської, Харківської, Миколаївської та Херсонської областей", – зазначають у ДСНС області.

До лютого 2022 року піротехнічний підрозділ Кіровоградського гарнізону складався з 16 саперів, зараз їхня кількість становить 31, а вся потреба – 74 особи.

У зв’язку з цим, аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС у Кіровоградській області проводить набір на посади фахівців піротехнічного відділення. Навчання – безкоштовне.

Вимоги до кандидатів:

- вік до 30 років;

- повна загальна або середня освіта;

- обов’язкове перебування на військовому обліку.

За більш детальною інформацією звертатися до відділу управління персоналом за адресою: м. Кропивницький, вул. Шевченка, 3.

Читайте також: Рятувальники Кіровоградщини допомогають розміновувати українські землі