СУСПІЛЬСТВО
Як отримати грант на власну справу: кропивничан навчають у Центрі підтримки підприємництва (ФОТО)
- Останнє оновлення: 28 липня 2023

У Центрі підтримки підприємництва Кропивницької міської ради відбувся семінар-тренінг на тему: «Актуальні грантові можливості для бізнесу. Основи написання грантових заявок».
У заході взяли участь близько 30 осіб, які мають ідею як маштабувати власний бізнес та шукають додаткові ресурси для її реалізації.
Тренером заходу виступила Оксана Качурівська – грантрайтерка, проєктна менеджерка, експертка з розвитку бізнесу з міста Тернопіль.
Програма семінару була поділена на два тренінгові дні. У перший день навчання учасники мали можливість оглянути структуру грантової заявки, ознайомитись з інструкціями її подання, зупинились на критеріях оцінювання та порядку проведення розгляду заявок, опрацювали шаблон бізнес-плану для гранту на власну справу та ознайомились з конкретними прикладами формулювання відповідей для розділів описової частини проєкту.
Під час другого дня навчання увага була приділена основним помилкам в заповненні заявки на грант. Учасники розібрали найтиповіші помилки, визначили основні аспекти на які варто звернути увагу та отримали практичні рекомендації від експерта з фандрайзингу. Крім цього також розглянули, тему формування ефективної команди проєкту та опрацювали дайджест актуальних грантових можливостей для бізнесу.
«Питання залучення грантових коштів на розвиток бізнесу є найбільш актуальним для підприємців. Насправді, існує безліч можливостей отримати фінансову підтримку, але потрібно чітко розуміти як якісно підготувати грантову заявку, адже від цього залежить і сам результат. Так, під час семінару наші учасники отримали кваліфіковані роз’яснення та консультації, які, сподіваємось, допоможуть у реалізації нових та амбітних бізнеспроєктів», – наголосила керівниця проєкту Тетяна Ломова.
Загалом у рамках проєкту "Створення центру підтримки підприємництва "BusinessKrop-HUB", як складової екосистеми сприяння розвитку МСП у Кропивницькій громаді" з червня по жовтень заплановано серію семінарів-тренінгів для представників діючого бізнесу та початківців.
Ознайомитися з детальною програмою та анонсами заходів можна на офіційній сторінці Центру підтримки підприємництва у мережі Фейсбук (https://www.facebook.com/profile.php?id=100091505782530 ).
Участь у семінарах є безкоштовною, попередня реєстрація на заходи – обов’язкова.
