16червня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Кропивницькі рятувальники провели конкурси для молоді та дітей (ФОТО, ВІДЕО)

СУСПІЛЬСТВО

Кропивницькі рятувальники провели конкурси для молоді та дітей (ФОТО, ВІДЕО)

 

photo 2023 08 11 18 24 37

До Дня молоді в Україні  у Кропивницькому працівники ГУ ДСНС України в області розгорнули власну локацію та провели конкурси у рамках акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!».

photo 2023 08 11 18 24 38

Присутні на фестивалі кропивничани та гості міста, повідомили у відомчій пресслужбі, мали змогу ознайомитися з аварійно-рятувальним автомобілем та оснащенням, яке використовують для порятунку людей та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Для підвищення рівня знань з мінної безпеки були широко представлені макети вибухонебезпечних предметів, про які можна було поспілкуватись з сапером. 

Поряд пані медик Служби порятунку навчала прийомам надання першої домедичної допомоги. Під її керівництвом можна було на манекені випробувати своє уміння проводити серцево-легеневу реанімацію.

Чимало корисної інформації щодо правил безпеки та дій у різних надзвичайних ситуацій присутні на фестивалі почули від завідувачки пожежно-технічною виставкою-музеєм головуправління.

Тих, хто любить енергійні конкурси, рятувальники запросили позмагатись на швидкість та вправність одягання бойового одягу рятувальника, влучити у ціль пожежним рукавом тощо.

photo 2023 08 11 18 24 31

Відео – за посиланням: https://fex.net/ru/s/knzftep