СУСПІЛЬСТВО
Кропивницькі сапери вирушили розміновувати Донеччину (ФОТО)
- Останнє оновлення: 05 вересня 2023

Фахівці частини піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення Кіровоградського гарнізону ДСНС вирушили на Донеччину.
Сапери розміновують лінії електропередач, газопроводи, системи водопостачання та інші комунікації, а також невідкладно реагують на звернення громадян про знаходження вибухонебезпечних предметів на об’єктах цивільної інфраструктури та у житлових будинках, присадибних ділянках тощо.
"Наші найкращі, мужні та незламні титани зараз вже прямують на схід країни, де на звільнених територіях на них чекає складна та відповідальна робота. Тони вибухонебезпечного металу залишаються сьогодні у землі та становлять небезпеку для цивільного населення. Тож, на наших бійців покладається величезна місія по відновленню життєзабезпечення на цій випаленій ворогом землі", – зазначили в головному управлінні ДСНС України у Кіровоградській області.
Кропивницькі вибухотехніки попрямували до постійного місця дислокації зведеного піротехнічного загону, аби змінити на бойовому посту своїх колег, що нині проводять гуманітарне розмінування на Донецькому напрямку.
