13червня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО До Дня міста встановили рекорд – протягом одного дня понад сотня кропивничан здали кров

СУСПІЛЬСТВО

До Дня міста встановили рекорд – протягом одного дня понад сотня кропивничан здали кров

376523445 703258565177451 6018359605275897908 n

До донорської акції «Врятуй життя захисника», яка триває у Кропивницькому з нагоди 269-річниці міста, долучилися колективи комунальних медичних закладів.

Про це повідомили в міській раді.

"Щоб пришвидшити перемогу, кожен повинен зробити свій внесок. Потреба в донорській крові зараз дуже велика і такий донат украй необхідний нашим захисникам. Кропивницькі медики й так постійно здають кров, сьогодні ж ми організували на цю добру справу колективи лікувальних закладів - відгукнулися всі. Окрім них, активно донатили студенти Донецького університету внутрішніх справ та інші містяни. Нині маємо рекордну кількість відвідувачів за один день — 106. Щоб прийняти всіх охочих, станція переливання крові працює за подовженим графіком. Велика повага й вдячність людям, які долучилися до нашої ініціативи", – зазначила заступниця начальника управління охорони здоров'я міської ради Лариса Кудрик.

Хто має велике бажання врятувати якомога більше українських воїнів і хто не має протипоказів до здачі крові, може зробити свій особистий внесок у перемогу.

Здати кров можна з понеділка по п’ятницю у КНП «Кіровоградська обласна станція переливання крові Кіровоградської обласної ради» за адресою: вул. Преображенська, 88.

Приходити на здачу крові треба з 08:00 і обов’язково мати при собі документ, який посвідчує особу.

Читайте також: Врятуй життя захисника: пів сотні кропивничан поділилися своєю кров’ю 

Кропивничан запрошують на практичне заняття "Тактична медицина. Надання першої медичної допомоги"