23липня2024

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО До Дня захисників і захисниць України у Кропивницькому нагородили військовослужбовців (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

До Дня захисників і захисниць України у Кропивницькому нагородили військовослужбовців (ФОТО)

383956672 712230130946961 5747724793158938545 n

Перед початком засідання дев’ятої сесії Кропивницької міської ради восьмого скликання вчора, 28 вересня, депутати вшанували пам’ять захисників, які віддали своє життя за незалежність України.

На п’ятнадцяте засідання сесії Кропивницької міської ради депутати зібралися саме напередодні Дня захисників і захисниць України, яке відтепер відзначається 1 жовтня. Тож секретар міської ради Олег Колюка привітав усіх, хто сьогодні боронить рідну землю.

"День захисників і захисниць — передусім свято тих, завдяки кому ми втримали незалежність, маємо змогу жити, працювати, творити, виховувати дітей. З початку збройної агресії наші хоробрі і відважні воїни невтомно боронять рідну землю, нашу свободу, захищаючи не лише Україну, а й увесь світ від зла, що зветься росія. Саме завдяки їхній мужності і героїзму нині можлива наша робота", – наголосив Олег Коолюка. 

Він та заступник міського голови Олександр Мосін вручили грамоти і подяки міської ради і виконавчого комітету військовослужбовцям  ЗСУ Нацгвардії України за особистий внесок у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та зразкове виконання службових обов’язків.