30листопада2023

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Кропивничани та жителі області можуть виграти прапор із підписом Головнокомандувача Залужного

СУСПІЛЬСТВО

Кропивничани та жителі області можуть виграти прапор із підписом Головнокомандувача Залужного

4334нпа

Прапор із підписом Головнокомандувача Валерія Залужного – головний приз розіграшу серед благодійників, які з 1 по 6 жовтня підтримають збір на "Люті пташки".

Організатор акції в соціальних мережах – ПриватБанк за підтримки партнера, благодійного фонду "Дігнітас".

Прапор та ще два унікальних лоти від українських військовослужбовців мають шанс отримати ті, хто в період проведення акції здійснить донат на 500 гривень чи більше та залишить коментар під спеціальним постом розіграшу на офіційній сторінці ПриватБанку в Instagram.

Благодійний збір, ініційований у партнерстві ПриватБанку та БФ “Дігнітас”, має на меті зібрати 30 мільйонів гривень. Від початку збору небайдужі українці вже перерахували на його підтримку понад 20 млн грн.

«Люті пташки» – тактичні дрони, які здатні наздогнати та влучити практично в будь-яку ціль на полі бою. Одна маленька «пташка» здатна захистити десятки життів українців.

Доєднуйтесь до збору!