29лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Війську потрібні різні професії: "Азову" допомагають знайти фахівців

СУСПІЛЬСТВО

Війську потрібні різні професії: "Азову" допомагають знайти фахівців

3 11 23

2 листопада 12-та бригада спеціального призначення НГУ «Азов» у співпраці з Work.ua оголосили про початок рекрутингової кампанії під гаслом «Війську потрібні різні професії».

Шлях до перемоги торують люди різних спеціальностей: від стрільців до кухарів, від парамедиків до водіїв, від операторів БПЛА до екскаваторників. Щоб залучити кваліфікованих фахівців там, де потрібні їхні вміння та знання, бригада «Азов» у співпраці з креативною агенцією Banda та найбільшим в Україні сайтом пошуку роботи Work.ua запустили рекрутингову кампанію.

«Здебільшого люди думають про „Азов“ — і про армію загалом — виключно як про героїв, які штурмують ворожі позиції. Проте велика частина військового підрозділу — це не штурмовики, а забезпечення: кваліфіковані екскаваторники, водії, дизелісти, діловоди, медики та інші», — розповідає Святослав Паламар («Калина»), заступник командира по роботі з особовим складом 12-ї бригади спеціального призначення «Азов».

Як відбуватиметься рекрутмент до «Азову»?

На сайті Work.ua ви побачите актуальні вакансії, наприклад, «Автоелектрик», «Кухар» чи «Начальник складу» й зможете відгукнутися на ті, що вас зацікавили.

Якщо кваліфікація відповідає очікуванням роботодавця, рекрутер «Азову» зв’яжеться з вами для співбесіди.

Під час співбесіди в місцевому рекрутинговому центрі вас запитають про досвід, навички, особисті та професійні цілі. Рекрутер також розповість про грошове забезпечення та інші переваги, пов’язані із зарахуванням до армії.

У разі успішного проходження всіх етапів добору рекрутер «Азову» допоможе підготуватися до наступного кроку — зарахування на військову службу, де, крім проходження військово-лікарської комісії та тестування, спільно з офіцером групи комплектування можна буде остаточно визначитися з військовою спеціальністю відповідно до ваших навичок і досвіду.

Усі новобранці «Азову» проходять кількатижневу бойову підготовку і працюють під керівництвом високопрофесійних командирів.

Артур Міхно, співзасновник та СЕО Work.ua, говорить: «Для нас це можливість показати: рекрутинг до війська може відбуватися професійно і цілеспрямовано, а не через вручення повісток на блокпостах. Через неефективну систему набору досвідчені спеціалісти опиняються в окопах, а в той самий час висококваліфіковану роботу виконувати нікому. Армія — це теж робота. А військо — теж роботодавець. Там, як і всюди, потрібні мотивовані та кваліфіковані люди. Впевнений, наша співпраця з „Азовом“ стане початком системних змін у військовому рекрутингу, адже у Збройних Сил попереду ще багато важкої роботи».

Такий підхід дає змогу вибирати підрозділ, у якому людина захищатиме Україну в часи війни. Це рішення має бути зваженим, обдуманим та принциповим. Нині на сайті опубліковані вакансії для представників 28 різних професій із діапазоном зарплат від 25 000 до 125 000 грн.

«Бригада „Азов“ — це підрозділ, у якому варто служити, бо професіоналізм тут цінується, як і людське життя. І саме розуміння, для чого ми вибрали цей шлях, дає нам наснагу на подальшу боротьбу», — говорить «Калина».

Долучайтеся до найважливішої роботи сьогодення — захисту держави та боротьби за Перемогу.