09грудня2023

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У Кропивницькому попрощалися із героями, які віддали життя за Україну (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

У Кропивницькому попрощалися із героями, які віддали життя за Україну (ФОТО)

403900627 741025584734082 3747555747350037853 n

Сьогодні, 17 листопада, на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища кропивничани попрощалися з героями-захисниками, які загинули в боях за Україну.

Сергій Халізов народився 23 серпня 1975 року в Кропивницькому. Навчався в загальноосвітній школі №17, Кропивницькому коледжі механізації сільського господарства та Центральноукраїнському національному технічному університеті. Працював на різних підприємствах міста, найдовше в компанії “Автоінвестстрой-Кропивницький”, де майже 13 років очолював станцію технічного обслуговування. Останні роки трудився майстром виробництва в автоцентрі “Рено”.

У 2022 році, коли росія вдерлася на територію України, не зміг залишатися осторонь і прийняв рішення зі зброєю в руках стати на захист рідної землі. У березні розпочав службу в Збройних силах України, був гранатометником.

Солдат Сергій Халізов загинув 14 листопада на лівому березі Дніпра, захищаючи Херсонщину. Родина залишилася без люблячого чоловіка, турботливого батька, найкращого сина.

В`ячеслав Гмиря народився 11 листопада 1986 року в сімʼї військового. Закінчив Мартинівську загальноосвітню школу №1 Миколаївської області. Вищу освіту здобув у Кропивницькому, на механіко-технологічному факультеті Центральноукраїнського національного технічного університету.

Залишився у Кропивницькому, працював директором інструментального виробництва науково-виробничої фірми "КІТ". Присвятив себе проєктуванню та виробництву різноманітного технологічного обладнання з металу. Будував великі плани, які зруйнувала війна.

У квітні 2023 року став до лав ЗСУ, пройшов навчання військовій справі у Німеччині. Брав участь в боях на найгарячіших напрямках Запорізької і Донецької областей. Виконував обовʼязки командира механізованого взводу, мав позивний «Кропива».

У районі Авдіївки під час ворожого мінометного обстрілу молодший лейтенант В`ячеслав Гмиря отримав тяжкі поранення, лікарі боролися за його життя, але 10 листопада, за день до 37-річчя, серце Воїна зупинилося.

Він був надзвичайним батьком, коханим чоловіком, люблячим сином, братом, племінником і дядьком.

У вічну путь Героїв провели рідні, друзі, бойові побратими. Панахиду відслужив архієпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк.