29лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Почесний громадянин Кропивницького відзначив своє 98-річчя (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

Почесний громадянин Кропивницького відзначив своє 98-річчя (ФОТО)

407376366 748898950613412 7629718432480643369 n

Народний артист, заслужений діяч мистецтв України, засновник заслуженого ансамблю танцю України «Ятрань» і академічного театру народної музики, пісні і танцю «Зоряни», почесний громадянин міста Кропивницького Анатолій Кривохижа відзначив свій день народження.

З іменинами довгожителя від імені Кропивницької міської ради та її виконавчого комітету привітала керуюча справами виконавчого комітету міської ради Світлана Балакірєва, повідомили в пресслужбі міської ради.

Кропивничани й українці далеко за межами нашого міста високо оцінюють внесок Анатолія Михайловича у розвиток української народної хореографії. Найбільше життєве досягнення Анатолія Кривохижі — всесвітньо відомий заслужений самодіяльний танцювальний ансамбль «Ятрань», гастрольні маршрути якого пролягли по всій Європі та в інші країни світу.

Анатолій Кривохижа – талановитий педагог, вчитель. Його книжки - «Роздуми про мистецтво танцю», «Гармонія танцю», «Аналізуючи прожите» - стали підручниками для майбутніх майстрів танцю і дороговказом у світ хореографії.

Для своїх учнів Анатолій Кривохижа став справжньою легендою, натхненником, який відкрив справжню красу українського танцю. Його постановки танцю мають таке ж довге життя і продовження в творчості колишніх учнів.