29лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Кропивничани провели у засвіти земляків-героїв, захисників України

СУСПІЛЬСТВО

Кропивничани провели у засвіти земляків-героїв, захисників України

417523888 788994459937194 8815602559569753954 n

Сьогодні, 6 лютого, кропивничани прийшли на Алею почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища, щоб провести в останню дорогу земляків-Героїв, які віддали своє життя за свободу і незалежність рідної землі.

Містяни попрощалися з трьома захисниками України: матросом Сергієм Івлєвим, старшим солдатом Олексієм Сухотіним, рядовим Андрієм Медведенком.

Сьогодні в історії українського народу найтрагічніші сторінки історії – ми платимо за право жити вільно на своїй Богом даній землі кров’ю кращих своїх синів і доньок. Ціною власного життя вони виборюють цілісність і свободу України.

Сергій Івлєв народився 15 серпня 1978 року у Знам`янці Кіровоградської області. Згодом родина переїхала у Кропивницький. Навчався у загальноосвітній школі № 6.

У 1993 році, після закінчення школи, відразу почав працювати. Спочатку у сфері торгівлі, а згодом реалізував себе в будівничій справі. Був вмілим фахівцем.

У серпні 2023 року Сергій Івлєв зі зброєю в руках став до лав Збройних Сил України та виступив на захист Батьківщини. Служив на посаді сапера інженерно-саперного відділення батальйону морської піхоти.

Матрос Сергій Івлєв загинув 28 січня 2024 року поблизу населеного пункту Кринки Херсонської області під час виконання бойових завдань зі стримування збройної агресії російської федерації.

У серцях близьких та рідних Героя - велика порожнеча. Сергій Івлєв назавжди залишатиметься у їхніх спогадах щирим і доброзичливим, завжди готовим прийти на допомогу, справжнім другом, турботливим сином та братом, коханим чоловіком та люблячим батьком. Залишилися мама, брат, дружина та двоє синів 8 та 10 років.

Олексій Сухотін народився 19 травня 1978 року в Кропивницькому. Навчався в загальноосвітній школі №19. Пройшов військову строкову службу. Працював у будівельній сфері Кропивницького.

Від початку повномасштабного вторгнення росії на територію України, ні на хвилину не вагаючись, долучився добровольцем до захисту країни. Служив у військових підрозділах Збройних Сил України на посадах логіста, потім штурмовика. Із серпня 2023 року служив номером обслуги 1-го гранатометного відділення роти вогневої підтримки.

Старший солдат Олексій Сухотін загинув 28 січня 2024 року внаслідок мінометного обстрілу окупантів, поблизу населеного пункту Авдіївка Донецької області під час виконання бойових завдань із забезпечення заходів національної безпеки і оборони України.

Олексій Сухотін був справжнім воїном, чуйною та доброю людиною, гарним сином, люблячим чоловіком та батьком,надійним другом та патріотом своєї країни. Залишились дружина та двоє доньок 12 та 16 років.

Андрій Медведенко народився 17 жовтня 1985 року у Кропивницькому. Навчався у загальноосвітній школі №13. Закінчив Кіровоградський кооперативний фаховий коледж економіки і права імені М. П. Сая. Тривалий час працював у кондитерській компанії «КОНТІ».

У жовтні 2023 року був мобілізований до лав Збройних Сил України та став на захист Батьківщини. Служив на посаді стрільця-снайпера десантно-штурмового відділення.

Рядовий Андрій Медведенко загинув 7 січня 2024 року поблизу населеного пункту Синьківка Купʼянського району Харківської області, стримуючи навалу російських окупантів.

Рідні, друзі, знайомі назавжди запам’ятають Андрія Медведенка як доброзичливу, щиру, порядну, надійну та життєрадісну людину, завжди зі світлою посмішкою на обличчі.

Без рідного люблячого чоловіка, сина, брата залишилися дружина, мама, батько та сестра Андрія Віталійовича.

Сьогодні небо плакало, проводжаючи у засвіти українських Героїв. Нехай у наших серцях палає свічка пам’яті, а розмірений бій метронома відчеканить час скорботи, душевного болю і жалю.

417451055 788994876603819 5057954635000236466 n

Джерело: https://www.facebook.com/krrada.official