29лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Кропивничани провели у засвіти геоїв-земляків (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

Кропивничани провели у засвіти геоїв-земляків (ФОТО)

417492078 790245576478749 2036115801333292131 n

На Далекосхідному кладовищі містяни попрощалися з героями, які віддали своє життя за свободу і незалежність рідної землі.

У жалобі схилили голови за старшим солдатом Іваном Ухнятом та матросом Максимом Торбенком.

Іван Ухнят народився 7 липня 1995 року у Кропивницькому. Навчався у загальноосвітній школі №26. Закінчив Кропивницький машинобудівний коледж. Пройшов строкову службу в лавах Національної Гвардії України. Потім працював за кордоном.

У 2022 році, коли російська федерація підступно вторглася на територію України, не міг залишатися осторонь і прийняв рішення стати на захист держави. Повернувшись в Україну, вже у березні 2022 року приєднався до лав Збройних Сил України.

Служив на посаді старшого оператора відділення збору та обробки інформації взводу безпілотників авіаційних комплексів дивізіону артилерійської розвідки. Був відзначений відомчими нагородами.

Старший солдат Іван Ухнят загинув 4 лютого 2024 року неподалік населеного пункту Шевченкове на Харківщині під час виконання завдань в зоні проведення бойових дій.

Він назавжди залишиться у пам’яті своїх рідних, земляків, друзів відкритою, цілеспрямованою, доброю і щирою людиною, надійним другом, завжди готовим прийти на допомогу. Без турботливого люблячого сина залишилися батьки воїна.

Максим Торбенко народився 12 травня 1979 року у Кропивницькому. Навчався у загальноосвітній школі №14. Вищу освіту здобув в Київському національному університеті внутрішніх справ.

Понад 20 років працював у правоохоронних органах України. Мав звання підполковник, статус ветерана Національної поліції. Був відзначений відомчими нагородами.

У 2022 році, з перших днів повномасштабного вторгнення, не роздумуючи став на захист батьківщини, приєднався до лав Збройних Сил України.

Матрос Максим Торбенко загинув 2 лютого 2024 року поблизу села Токарівка Херсонської області під час виконання бойових завдань із забезпечення заходів національної безпеки й оборони України, відсічі і стримуванні збройної агресії російської федерації.

Максим Торбенко був відданим, чесним та надійним, справжнім патріотом, вірним другом та побратимом. Без люблячого сина, коханого чоловіка та найкращого батька залишились мама, дружина та двоє доньок захисника.

Панахиду за загиблими воїнами відслужив священнослужитель Кропивницької єпархії ПЦУ отець Петро.

Джерело:https://www.facebook.com/krrada.official