24квітня2024

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У німецькому Крефельді збирали кошти на підтримку Кропивницької громади 

СУСПІЛЬСТВО

У німецькому Крефельді збирали кошти на підтримку Кропивницької громади 

417487763 799324925570814 2578280270455003947 n

За ініціативи керівництва міста-побратима Крефельда, що в Німеччині, Генерального консульства України в Дюссельдорфі та Торгово-промислової палати Середнього та Нижнього Рейну відбулася благодійна вечеря на підтримку Кропивницького.

Захід пройшов у студії-галереї Клаудії Пфайл, серед учасників вечора - понад 40 гостей з представників бізнес-спільноти, генеральний консул Ірина Шум, міністр економіки та віце-прем’єр-міністрка Північного Рейн-Вестфалія Мона Нойбаур та інші високоповажні гості, інформує пресслужба міської ради.

"Дякуємо громаді Крефельда, що ви з нами на цьому не легкому тернистому шляху до Перемоги. Наша громада прагне розвитку, навіть, у такий складний для українців час, переконаний, що проведення спільних заходів, реалізація спільних проєктів сприятиме зміцненню нашої дружби", – зазначив начальник Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович у своєму відеозверненні.

Бургомістр Крефельда Франк Майер під час благодійної вечері поділився досвідом партнерських стосунків Крефельда та Кропивницького і закликав поважних гостей вечора зробити свій внесок для допомоги Україні.

Про результати співпраці з громадою Крефельда розповів у відео-зверненні до гостей заходу заступник міського голови Кропивницького Михайло Бєжан.

За його словами, завдяки допомозі німецьких партнерів, один з ліцеїв міста отримав сучасні та потужні ноутбуки, які використовують для вивчення іноземних мов.