24квітня2024

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Сто мільйонів гривень на підтримку ЗСУ виділила Кропивницька міськрада (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

Сто мільйонів гривень на підтримку ЗСУ виділила Кропивницька міськрада (ФОТО)

420185424 801647882005185 7107473018250944511 n

На черговому засіданні дев’ятої сесії восьмого скликання, що відбулося сьогодні, 27 лютого, депутати Кропивницької міської ради внесли зміни до бюджету Кропивницької міської територіальної громади на 2024 рік.

Серед іншого передбачено виділення ста мільйонів гривень на підтримку Збройних сил України, поінформували у пресслужбі міської ради.

Очільниця фінансового управління міської ради Любов Бочкова, доповідаючи з цього питання, повідомила, що цим рішенням до бюджету територіальної громади залучаються 32 мільйони гривень міжбюджетних трансферів з державного та обласного бюджетів а також 552,1 мільйона залишків коштів міського бюджету, що склалися станом на 01 січня цього року.

"Згідно з внесеними змінами до бюджету ці кошти ми зможемо направити на необхідні потреби. Зокрема, сто мільйонів гривень – на виконання заходів програми підтримки військових формувань Збройних Сил України, 4,5 мільйона –- на заходи та роботи з мобілізаційної підготовки по управлінню транспорту та зв’язку, три мільйони гривень – на заходи програми «Безпечне місто», - повідомила Любов Бочкова.

Також на виконання вимог статті 46 Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» на захищені статті бюджету - оплату праці працівників бюджетних установ, нарахування на заробітну плату, забезпечення продуктами харчування, оплату комунальних послуг та енергоносіїв, соціальне забезпечення – передбачається 371,1 мільйона гривень по управлінню освіти, управлінню охорони здоров’я, департаменту соціальної політики, управлінню культури і туризму, управлінню молоді та спорту та виконавчому комітету.

Крім того, цим рішенням депутати додали 95,2 мільйона гривень управлінню капітального будівництва, які використають, у тому числі, на капітальний ремонт захисних споруд цивільного захисту по вулицях Героїв Рятувальників та Героїв України (13 млн. грн.) а також на облаштування найпростіших укриттів у закладах освіти (48,1 млн. грн.).