13червня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО На територіях двох громад Кіровоградщини запрацювали поліцейські станції (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

На територіях двох громад Кіровоградщини запрацювали поліцейські станції (ФОТО)

f0b474489774d724e1bcaccbcca92ba7

Їх відкриття – успішна реалізація проєкту «Поліцейський офіцер громади» на території Добровеличківської селищної та Помічнянської міської громад.

У заходах взяли участь керівник поліції області Роман Козьяков, голови громад Володимир Осієвський та Микола Антошик, керівництво управління превентивної діяльності, територіальних підрозділів поліції, представники органів місцевого самоврядування.

Поліцейська станція розпочала роботу у Добровеличківській селищній громаді, меморандум про співпрацю з якою було підписано у квітні 2021 року. Територію обслуговуватиме поліцейський офіцер громади Олексій Жулай.

Помічнянська міська громада долучилася до реалізації проєкту у травні минулого року. Відтепер там нестимуть службу двоє поліцейських офіцерів – Андрій Єнчев та Олександр Шамрай.

«З урахуванням сьогоднішніх заходів, на Кіровоградщині загалом відкрито 44 поліцейські станції у 37 громадах. Також зараз триває конкурсний відбір серед правоохоронців ще до трьох громад, а 22 поліцейських, які завершили спеціалізоване навчання, проходять стажування і найближчим часом розпочнуть службу. Продовжуємо реалізацію безпекового проєкту на території області, вдячні представникам громад за активну співпрацю», – зазначив керівник обласної поліції Роман Козьяков.

Зусиллями територіальних громад, у межах меморандумів, для роботи правоохоронців облаштовано приміщення та обладнано необхідною технікою, також придбано службовий автотранспорт.