21травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Коли розпочнуть ямковий ремонт кропивницьких транспортних магістралей

СУСПІЛЬСТВО

Коли розпочнуть ямковий ремонт кропивницьких транспортних магістралей

External BCC PR9871 2018 02 16 RoadRepairs

До початку ямкового ремонту доріг обласного центру дорожники Кропивницького готові.

Про це говорив директор КП «Універсал 2005» Віктор Панішко під час робочої наради, яку провів заступник міського голови Олександр Мосін, щоб перевірити хід та якість підготовки до старту нового асфальтового сезону.

Загалом у Кропивницькому необхідно ліквідувати ямковість проїжджої частини доріг на площі 25 тисяч квадратних метрів – це зафіксувала спеціальна комісія головного управління ЖКГ міської ради, яка ретельно обстежила усі транспортні магістралі.

"Тендерні процедури з виконання робіт перебувають на стадії завершення, – повідомив Віктор Панішко. – Ми готуємося до укладання угод на постачання 2400 тонн асфальту. Із настанням сприятливих погодних умов люди і техніка вийдуть працювати на вулиці Кропивницького. У першу чергу працюватимемо на маршрутах роботи громадського транспорту і інтенсивного руху".

За інформацією керівника КП «Універсал 2005», наразі на підприємстві створено дві бригади працівників, які займатимуться ліквідацією ямковості міських доріг. Ремонтні роботи вестимуться як традиційним способом гарячого асфальтування, так і з використанням двох спеціалізованих установок ямкового ремонту – УЯР. Розраховують міські дорожники і на підтримку колег з Облавтодору та бригад комунальних підприємств «Теплоенергетик» та Кропивницьке водопровідно-каналізаційне господарство, яким доводиться ремонтувати інженерні мережі з розриттям дорожнього покриття.