21травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Кропивничани провели у засвіти ще одного свого захисника (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

Кропивничани провели у засвіти ще одного свого захисника (ФОТО)

420262537 818054703697836 7422153684881124189 n

Учора, 26 березня, кропивничани попрощалися із загиблим від рук російських загарбників земляком-героєм солдатом Олегом Шевченком.

Вічний спочинок герой знайшов на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища, повідомили в пресслужбі міської ради. 

Олег Шевченко народився 11 квітня 1978 року у Кропивницькому. Навчався в загальноосвітній школі № 22, тепер Гірнича гімназія, закінчив професійно-технічне училище № 2, нині Регіональний центр професійної освіти ім. О.С. Єгорова та отримав спеціальність автослюсар.

Пройшов військову строкову службу в Збройних Силах України, а після армії більше 10 років працював кріпильником на Інгульській шахті – був майстром своєї справи. Мав хобі – риболовлю.

У травні 2022 року Олег Шевченко став до лав Збройних Сил України та виступив на захист батьківщини. Воював на Донецькому і Запорізькому напрямках. Влучних вогнем з міномета нищив ворога і підтримував бойових побратимів, зупиняючи російських агресорів.

За хоробрість і мужність, виявлені під час виконання бойових завдань із забезпечення заходів національної безпеки і оборони України, відзначений відомчими нагородами.

Солдат Олег Шевченко загинув 19 березня 2024 року поблизу населеного пункту Вербове Запорізької області. Він назавжди залишиться у памʼяті своїх рідних, земляків, друзів, яких у нього було багато, спокійною, доброзичливою, відповідальною і щирою людиною, надійним другом, завжди готовим прийти на допомогу, люблячим, турботливим сином, батьком, братом, чоловіком.

У героя залишились мама, десятирічний син, дружина та брати.

Панахиду за загиблим відслужив архієпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк.