21травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Армійські ліжка – за завищеною ціною: кропивницькому начальнику повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

Армійські ліжка – за завищеною ціною: кропивницькому начальнику повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем (ФОТО)

3467647

За процесуального керівництва прокурорів Кропивницької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону начальнику квартирно-експлуатаційного відділу Кропивницького повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем (ч. 2 ст. 364 КК України).

За даними слідства, у червні 2023 року посадовець, використовуючи своє службове становище всупереч інтересам служби, з метою одержання неправомірної вигоди у вигляді надприбутку, уклав з приватним підприємством договір, повідомили в спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони південного регіону.

"Згідно з договором 1000 двох’ярусних ліжок армійських були придбані за завищеною ціною у порівнянні із середньориночною ціною на такий товар. Унаслідок цього державі в особі квартирно-експлуатаційного відділу завдано збитків на 400 тисяч гривень.

Підозрюваному готують клопотання до суду про обрання запобіжного заходу", – йдеться в повідомленні.

Досудове розслідування здійснюють слідчі слідчого відділу Кропивницького РУП ГУНП в Кіровоградській області, оперативний супровід ‒ 3 відділ 7 управління ДВКР СБУ.