21травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Безпековий тиждень – для кропивницьких дошкільнят (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

Безпековий тиждень – для кропивницьких дошкільнят (ФОТО)

DSC 9421

Тиждень знань безпеки життєдіяльності у розпалі, у всіх громадах області події відбувалися досить динамічно.

DSC 9561

Рятувальники спільно з освітянами намагалися охопити безпековою програмою якомога більше навчальних закладів, інформує ГУ ДСНС України у Кіровоградській області.

У Кропивницькому цей день розпочався з акції “Запобігти. Врятувати. Допомогти” у дитячому садочку № 22 “Оленка”. Дошкільнята зраділи новій зустрічі з надзвичайниками. Адже коли вони з’являються, малеча завжди очікує на справжнє свято. І їхні очікування щоразу перевершують сподівання.

DSC 9505

"Нові пригоди чекали на юних дослідників і сьогодні. На власні очі вони побачили пожежну техніку, потримали в руках справжнісіньке рятувальне обладнання. А подати воду зі ствола наважилися лише найсміливіші. Зате посидіти за кермом величезного пожежного автомобіля зміг кожен бажаючий, як і приміряти бойовий одяг тих, хто щодня рятує життя. Щоправда, бойовки не розміром одягати було складнувато. Та ніщо не могло зупинити нестримних ентузіастів у бажанні на мить стати справжнім героєм без зброї. І щасливі й усміхнені обличчя малечі тому підтвердження", – розповіли ДСНСники.

Зустріч зі службою порятунку стала для дошкільнят найяскравішим враженням тижня. 

DSC 9533