25травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Кіровоградський гарнізон ДСНС – із поповненням (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

Кіровоградський гарнізон ДСНС – із поповненням (ФОТО)

photo 2024 04 15 12 07 00

У Головному управлінні ДСНС в області відбулася зустріч з випускниками відомчих навчальних закладів, які прибули на Кіровоградщину для подальшого проходження служби.

Учорашні курсанти Національного університету цивільного захисту України, Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, які пройшли курс навчання за спеціальностями “Пожежна безпека” та “Цивільний захист”, уже завтра зможуть приступити до роботи, повідомили в ГУ ДСНС України у Кіровоградській області.

"Двадцять один молодий спеціаліст відтепер поповнить лави Служби порятунку Кіровоградщини. Новобранці здобуватимуть безцінний досвід практичної роботи в підрозділах області на посадах провідних інспекторів, начальників караулів та начальників рятувальних відділень та оперативних чергових", – йдеться в повідомленні.

Під час зустрічі тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління Олексій Родіонов побажав новобранцям успіхів у роботі, наснаги та оптимізму у вирішенні службових завдань та легкого старту на шляху здобуття професійного досвіду.