25травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Для кропивничан працює спікінг-клаб з англійської мови

СУСПІЛЬСТВО

Для кропивничан працює спікінг-клаб з англійської мови

18.04

У Кропивницькому на базі освітньо-культурного простору Гончаренко центр щоп’ятниці проводять відкриті спікінг-клаби з англійської мови для дорослих.

Участь у клубі «It’s English o’clock!» – безкоштовна для всіх охочих.

За словами організаторів проєкту, розмовні клуби — це чудова нагода «прокачати» свою англійську та позбутися мовного бар’єру — страху, який виникає щоразу, коли вам необхідно заговорити англійською.

«Мовний бар’єр — це передусім психологічна перепона, з якою можуть зіткнутися навіть ті, хто знає іноземну мову на доволі високому рівні. І найкращий спосіб позбутися цієї проблеми — заговорити англійською в колі однодумців. У компанії, де ніхто не сваритиме за помилки чи незнання якихось слів», — зазначають у Гончаренко центрі.

Менторка спікінг-клабу в Гончаренко центрі Кропивницький Валерія Горобецьнаголошує: для участі в спікінг-клабі достатньо навіть базових знань, а сам захід проходить в інтерактивному форматі.

«Якщо ви володієте англійською хоча б на базовому рівні — ласкаво просимо. Ми класно проведемо разом час та пограємо в настільні ігри, водночас покращуючи ваші скіли англійської», — зазначає викладачка. 

Зустрічі клубу «It’s English o’clock!» проводять щоп’ятниці, о 18:00, в освітньо-культурному просторі Гончаренко центр Кропивницький, що на вул. Велика Перспективна, 4а (другий поверх).

Тривалість заходу — година.

Аби потрапити на найближчий спікінг-клаб, достатньо зареєструватися за посиланням.